Demir-Çelik Endüstrisi

Demir-Çelik Endüstrisi

Tek kaynaktan güvenlik ve esneklik
 

Steel and iron industry


Çelik üretimi çok karmaşık bir proses içermekle birlikte yüksek sıcaklık, şok ve titreşim gibi son derece zorlu koşullar altında gerçekleşir. Bu üretimi sağlamak için Çelik üreticileri ve makine üreticilerinin temel sırayla en iyi teknoloji gerektiren sistemleri ve makineleri yapabilmesi, optimum kalite yöntemi ile güvenli bir süreç gerektirir.

Balluff ürünleri tüm üretim aşamaları için sunduğu birinci sınıf sensör ve çözümleri ile üretimin durmadan devam etmesini ve üretim- planlama birimlerinin uyum içerisinde çalışabilmesini sağlar . Ürünlerimiz yüksek sıcaklıklara, titreşim ve şok etkisine karşı son derece dayanıklıdır. Tüm ürünlerimiz hızlandırılmış ömür testi (HALT) kullanılarak test laboratuvarında optimize edilmiştir.

Yüksek teknoloji ile üretilen Balluff ürünleri demir-çelik sektöründe kok fırınlarında, yüksek fırınlarda, sıcak ve soğuk haddehanelerde sistem kullanılabilirliğini en üst düzeyde sağlar. Yüksek kaliteli metal üretimi için Balluff ürünleri tavsiye edilir.

Balluff ürünlerinin kullanılabilirliği bu sektörde dünya çapında onaylanmıştır. Balluff dünyanın her yanında kişisel danışmanlık ve bireysel çözümler ile sizlerin yanında olur.

PDF dosya