Fabrika Otomasyonu

Fabrika Otomasyonu

Teknolojik ürünlerle bireysel çözümler

Factory automation

Balluff, uzun yıllardır otomasyon sektörünün önemli çözüm partneridir. Yenilikçi ve teknoloji için tasarlanmış dayanıklı ürünleri ile otomasyon alanında birçok uygulamada çözümler sunmaktadır. Robotik, malzeme teknolojisi, pnömatik, gripper sistemleri veya makine imalatlarında gereksinimleriniz doğrultusunda Balluff ürünleri mükemmel çözüm sunacaktır

Sektörün lider firmalarından olan Balluff; sensörler, sistemler, güvenli ağ ve bağlantı teknolojisi için ihtiyacınız olan ürünleri HALT testlerinden geçirilerek sizlere sunulmaktadır. Bu test; üretilen ürünlerin hızlandırılmış yüksek ömür testinden geçirilerek en iyi şekilde optimize edilmesi anlamına gelmektedir. Kısa süre içerisinde yıllarca çalışarak karşılaşabileceği tüm dış etkiler ürünlerimiz üzerinden test edilerek ürünlerimiz en yüksek performansı verebilecek şekilde tasarlanmaktadır. Sonuç olarak Balluff ürünleri temiz odalarda, vakumlu alanlarda, patlama riski olan alanlarda, yüksek akım ve manyetik alanlarda, kaynak proseslerinde, yüksek basınç ve sıcaklık prosesleri gibi zorlu alanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

IO-Link haberleşme standardına dayalı yüksek performanslı ürünlerimiz ve akıllı sanayi ağ teknolojisinin birleşimi üretiminin tüm seviyelerinde bilgi alışverişini sağlamaktadır. Bu özellikler optimum performans ve Endüstri 4.0 için gerekli temel kriterlerdir.

PDF dosya