Otomotiv Endüstrisi

Otomotiv Endüstrisi

Ödün vermeden kalite

Automotive industry

Balluff otomotiv sektöründe sensör ve uygulama çözümlerinde onlarca yıllık deneyimi ile otomotiv endüstrisi, makine üreticilerinin ve tedarikçilerin önde gelen partneridir. Balluff otomotiv üretiminin tüm alanları için ham maddeden son ürüne kadar doğru sensör çözümleri sunar.

-Motor

Yenilikçi sensörleri ve RFID sistemleri ile dünya çapında geniş bir yelpazede uluslararası kabul görmüştür. Yüksek kaliteli ürünler ile Balluff, dünyadaki kullanıcılar için yüksek verimlilik, maliyet tasarrufu ve verimli üretim süreçleri sağlar.

-Pres Bölümü

Otomotiv sektöründe imalat sistemleri ve lojistik yüksek gereksinimleri nedeniyle hassas proseslerdir. Birkaç ton ağırlığındaki rulolar alınır, işlenir ve parçalar uygun preslerle şekillenir. Balluff sensör ve sistemleri ile bu noktalarda ideal çözümler sunar.

-Gövde

Gövde hatları özellikle endüstriyel kaynak robotların kullanıldığı alanlardır. Bu robotlar aracın gövdesini oluşturan tüm parçaları bir araya getirerek tek tek montaj işlemleri yapmaktadır. Bu hassas süreç yüksek kaliteli sensör teknolojisi ile doğru ve güvenilir bir şekilde yönetilir.

-Tier 1 Üreticiler

Balluff ürün portföyü ile tampon, direksiyon, dişli kutuları, lastik veya koltuk gibi ürünlerin üretimin yapan yan sanayi firmaları için sektörel farklı çözümler sunar. Böylece her bileşenin üretimi ideal düzeyde ve müşterinin isteği doğrultusunda gerçekleşir.

-Yüksek Dayanıklılık

   

-Takip ve izleme

   

-Proses İyileştirme Çözümleri