Plastik, lastik ve kauçuk

Plastik, lastik ve kauçuk

Çeşitli görevlere etkin çözüm

Plastics and rubber industry

Plastik birçok uygulamada çeşitli şekillerde kullanılabilir ve ayrıca çeşitlendirilerek yeni bileşenler elde edilebilir. Plastiğin içeriğine elyaf takviye edilerek diş hekimliği veya inşaat gibi sektörlerde çokça kullanılan geleneksel bir malzeme olma özelliği gösterir.

Çeşitlilik arttıkça, üretim ve makine yapımı üzerine artan talep ile birlikte, plastik üretimi daha fazla ve daha karmaşık hale geldi. Bu noktada makina imalatında ve nihai ürünün imalatında hem yüksek kaliteli hem de güvenilir bileşenleri kullanmak büyük önem taşır.

Yüksek performanslı sensörler, sistemler ve yüksek kaliteli ağ teknolojisi ile Balluff ürün yelpazesi, bu sektör için ideal bir temel sağlar. Bu yüksek kalite, makinelerin kullanılabilirliğini sağlamaya yardımcı olur, birçok sistem ile haberleşme imkânı sunar. Lastik pişirme preslerinde, birleştirme teknolojisi, enjeksiyon şişirme ve kaplama gibi birçok çeşitli işlemlerde verimli kullanılmasını sağlar. Balluff teknolojisi yüksek sıcaklıklarda bürük bir aralığı işlemek için tasarlanmıştır.

PDF dosya