Kurumsal

Hakkımızda

Mega Teknik Elektrik, 1992 yılında Süreyya Gönen ve Işık Tok tarafından kurulmuş olup, Balluff GmbH firmasının Türkiye mümessili olarak faaliyetine başlamıştır. 2006 yılında firmanın ortaklık yapısı aynı kalmak şartı ile Balluff Gmbh isim haklarının kullanımını Mega Teknik’e devretmiş ve firmamızın ünvanı Balluff Sensör ve Otomasyon olmuştur. O günden bu yana Balluff Sensör ve Otomasyon, hizmet ve kalitesiyle tüm sektörün takdirini kazanmıştır.

2016 yılında Balluff GmbH, pazarda daha da başarılı olmak ve küresel müşterilerine direk hizmet verebilmek amacıyla her ülkede olduğu gibi Türkiye’de kendi ofisini açmıştır. Bu tarihte firmamız da MEGA SENSÖR VE OTOMASYON unvanını almıştır. MEGA SENSÖR VE OTOMASYON Balluff’un Türkiye’ deki tek yetkili distribütörüdür.

MEGA SENSÖR VE OTOMASYON olarak amacımız, sizlere otomasyon projelerinizde, kaliteli ürünlerimiz ile 24 yıllık tecrübemizi birleştirerek en iyi destek ve hizmeti sunabilmektir. Merkez ofisimiz İstanbul da olup, Bursa şubemiz ve Ankara, İzmir, Eskişehir, Adana ve Kocaeli illerindeki bölge satış uzmanlarımız ile sektöre hizmet vermekteyiz. Üstün teknoloji, müşterilerimizin ihtiyacına uygun en doğru çözümler, teknik danışmanlık ve birinci sınıf servis, firmamızın ana karakteristik özellikleridir.

Vizyonumuz

Kaliteli ürünlerimiz ve eğitimli kadromuz ile sensör ve sistem çözümlerinde market lideri olmak ve müşterilerimizi otomatik bir şekilde yenileyerek pazarda rekabet avantajı sunmaktır.

Misyonumuz

Otomasyon alanındaki tecrübemizi tüm müşterilerimiz ile paylaşarak, müşterilerimizin pazarda rekabetçi olmasını sağlamak ve daha iyi bir geleceğe ulaşmaları için katkıda bulunmaktır.